-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття на ділянках теплових мереж АТ «КТЦ»- ID: UA-2026-07-09-010226-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29777022
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Східному експлуатаційному району АТ «КТЦ»- ID: UA-2026-07-09-009536-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29776306
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ «КТЦ»- ID: UA-2026-07-09-008682-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29775458
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Південному експлуатаційному району АТ «КТЦ»- ID: UA-2026-07-09-007963-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29774752
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту теплових мереж по Східному експлуатаційному району АТ «КТЦ»- ID: UA-2026-06-30-010165-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29693318
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття на ділянках теплових мереж АТ «КТЦ»- ID: UA-2026-06-25-011922-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29655786
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Південному експлуатаційному району АТ «КТЦ»- ID: UA-2026-06-11-011063-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29512715
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Східному експлуатаційному району АТ «КТЦ»- ID: UA-2026-06-11-008634-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29510258
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ «КТЦ»- ID: UA-2026-06-04-012955-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29443111
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з поточного ремонту теплових мереж по Східному, Південному та Північному експлуата...×-
послуги з поточного ремонту теплових мереж по Східному, Південному та Північному експлуатаційним районам АТ "Криворізька теплоцентраль"
- ID: UA-2026-04-20-001863-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28959069
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Південному експлуатаційному району АТ «КТЦ»- ID: UA-2026-04-07-013889-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28854485
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ «КТЦ»- ID: UA-2026-04-07-013861-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28854456
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Східному експлуатаційному району АТ «КТЦ»)- ID: UA-2026-04-07-013831-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28854423
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний (аварійний) ремонт теплових мереж по Північному, Східному та Південному експлуата...×-
Поточний (аварійний) ремонт теплових мереж по Північному, Східному та Південному експлуатаційних районах АТ "Криворізька теплоцентраль"
- ID: UA-2025-10-17-003232-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26792171
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний (аварійний) ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ "...×-
Поточний (аварійний) ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ "Криворізька теплоцентраль"
- ID: UA-2025-10-16-015915-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26787549
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -