• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту теплових мереж по Східному експлуатаційному району АТ «КТЦ»

Торги не відбулися

7 528 657.58 UAH без ПДВ
Номер: f9d40e1db40946638fad7db406e5c34f
Внутрішній номер закупівлі: 29693318
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-010165-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Контактна особа: Анастасія Хмара +380564990176 khmara@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 528 657.58 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 15:11 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 15:11 - 08.07.2026 00:00
Аукціон: 08.07.2026 11:12 - 08.07.2026 11:47
Період кваліфікації: 08.07.2026 11:47 - 28.07.2026 15:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 528 657.58 Послуги з поточного ремонту теплових мереж по Східному експлуатаційному району АТ «КТЦ»