• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт асфальтобетонного покриття на ділянках теплових мереж АТ «КТЦ»

Торги не відбулися

29 529 999.94 UAH без ПДВ
Номер: 98b6de9075f94913aab2b2ba50d4761f
Внутрішній номер закупівлі: 29655786
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-011922-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Контактна особа: Віолетта Янчик +380564990173 yanchik@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 29 529 999.94 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 16:37 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 16:37 - 03.07.2026 00:00
Аукціон: з 03.07.2026 11:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴29 529 999.94 Поточний ремонт асфальтобетонного покриття на ділянках теплових мереж АТ «КТЦ»