-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Південному експлуатаційному району АТ «КТЦ»
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-007963-a
Торги не відбулися
14 899 047.53
UAH без ПДВ
Номер:
a6754808f1dd425c9f97648725dcd62a
Внутрішній номер закупівлі:
29774752
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-007963-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віолетта Янчик +380564990173 yanchik@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
14 899 047.53 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 15:01 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 15:01 - 20.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:28
Період кваліфікації:
20.07.2026 00:00 - 29.07.2026 14:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 899 047.53 Поточний ремонт теплових мереж по Південному експлуатаційному району АТ «КТЦ»