• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт теплових мереж по Східному експлуатаційному району АТ «КТЦ»

Торги не відбулися

12 698 790.78 UAH без ПДВ
Номер: 07e284b46e604ee6960c62874e7988b2
Внутрішній номер закупівлі: 29776306
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-09-009536-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Контактна особа: Віолетта Янчик +380564990173 yanchik@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 12 698 790.78 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.07.2026 16:02 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2026 16:02 - 20.07.2026 00:00
Аукціон: з 20.07.2026 12:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 698 790.78 Поточний ремонт теплових мереж по Східному експлуатаційному району АТ «КТЦ»