-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ «КТЦ»
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-008682-a
Торги не відбулися
21 210 604.66
UAH без ПДВ
Номер:
21f760cbd4cb425aa97beb86a90c26f3
Внутрішній номер закупівлі:
29775458
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-008682-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віолетта Янчик +380564990173 yanchik@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
21 210 604.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 15:28 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 15:28 - 20.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 210 604.66 Поточний ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ «КТЦ»