• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ «КТЦ»

Оголошено тендер

25 452 725.59 UAH
Номер: 0114af7b4d7a4ffda3cbf9e1ea4324b5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-09-010727-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Очікувана вартість: 25 452 725.59 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт теплових мереж по Північному експлуатаційному району АТ «КТЦ»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування: 09.07.2026 15:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЮридична особа та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Сума25 452 725.59 UAH