-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття на ділянках теплових мереж АТ «КТЦ»
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-010226-a
Завершена
29 529 999.94
UAH без ПДВ
Номер:
ae6b6024bb3b4590812b3b6a77b05681
Внутрішній номер закупівлі:
29777022
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-010226-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віолетта Янчик +380564990173 yanchik@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
29 529 999.94 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 16:34 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 16:34 - 20.07.2026 00:00
Аукціон:
20.07.2026 12:59 - 20.07.2026 13:22
Період кваліфікації:
20.07.2026 13:22 - 06.08.2026 14:36
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 529 999.94 Поточний ремонт асфальтобетонного покриття на ділянках теплових мереж АТ «КТЦ»