-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клейка стрічка- ID: UA-2023-03-14-005640-a
- Дата створення : 14.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17229638
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клейкі стрічки- ID: UA-2023-03-10-008156-a
- Дата створення : 10.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17207293
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Драбина- ID: UA-2023-03-08-003155-a
- Дата створення : 08.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17182697
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Драбина- ID: UA-2023-01-19-014689-a
- Дата створення : 19.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16657008
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2022-09-23-001739-a
- Дата створення : 23.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15411752
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Двері- ID: UA-2021-12-09-009243-c
- Дата створення : 09.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12997872
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Люки чавунні- ID: UA-2021-09-23-006961-b
- Дата створення : 23.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11676648
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Двері- ID: UA-2021-09-16-002227-b
- Дата створення : 16.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11551396
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Двері протипожежні- ID: UA-2021-09-16-000516-a
- Дата створення : 16.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11550931
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Клейка стрічка- ID: UA-2021-09-09-004363-c
- Дата створення : 09.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11442758
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Люки чавунні- ID: UA-2021-07-23-000911-a
- Дата створення : 23.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10834755
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Клейка стрічка- ID: UA-2021-07-02-000643-a
- Дата створення : 02.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10555872
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Клейка стрічка- ID: UA-2021-05-07-003385-c
- Дата створення : 07.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9796483
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Клейка стрічка- ID: UA-2021-02-16-002866-c
- Дата створення : 16.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8647076
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Драбини- ID: UA-2020-12-24-002759-b
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7998994
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -