• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Клейкі стрічки

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації. Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону (постанова КМУ від 30.12.2022 № 1495).

Завершена

14 266.67 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 71.33 UAH
Номер: 19a51baa0268493791f4387036ee6d8a
Внутрішній номер закупівлі: 17207293
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-10-008156-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Контактна особа: Кохненко Євген Сергійович 380934947132 ye.kokhnenko@kbp.aero https://www.kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 14 266.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.03.2023 14:42 - 17.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 10.03.2023 14:42 - 20.03.2023 12:00
Аукціон: 20.03.2023 12:00 - 20.03.2023 12:00
Період кваліфікації: 20.03.2023 12:00 - 03.04.2023 11:47
Період завантаження договору: 09.04.2023 00:00 - 19.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 266.67 Клейкі стрічки