-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Клейка стрічка
Тендер Prozorro UA-2021-05-07-003385-c
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації.
Торги не відбулися
37 555.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 190.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 190.00 UAH
Номер:
a767aa71f36a46d6991afcd69dd8dd19
Внутрішній номер закупівлі:
9796483
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-07-003385-c
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гришко Каріна Олексіївна 380442817182 k.hryshko@kbp.aero https://www.kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 555.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
190.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2021 14:14 - 15.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2021 14:14 - 25.05.2021 12:00
Аукціон:
з 26.05.2021 11:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник протягом 30 (тридцяти) календарних днів після фактичної поставки Товару та підписання Сторонами видаткової накладної на поставлений Товар перераховує на поточний рахунок Постачальника 100% ціни фактично поставленого Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
клейка стрічка
Кількість
3465 рулон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7
На карті
клейка стрічка
Кількість
650 рулон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7
На карті