• Відкриті торги
  • КЕП

Клейка стрічка

Оголошено тендер

45 066.00 UAH
Номер: 33c4debe2d9a499d979e6db35e1665a0
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-05-07-003202-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Очікувана вартість: 45 066.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Клейка стрічка
Примітки: Очікувана вартість визначено з врахуванням всіх податків та зборів
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 07.05.2021 12:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума45 066.00 UAH