-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Клейка стрічка
Тендер Prozorro UA-2021-07-02-000643-a
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації.
Торги не відбулися
48 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 243.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 243.00 UAH
Номер:
d9eca5c59d3a46b796a0295107e29a0f
Внутрішній номер закупівлі:
10555872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-02-000643-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зілько Тетяна Іванівна (044) 281-79-93 t.zilko@kbp.aero https://www.kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
48 500.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
243.00 UAH
Період уточнення:
02.07.2021 10:34 - 10.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2021 10:34 - 20.07.2021 12:00
Аукціон:
21.07.2021 12:56 - 21.07.2021 13:17
Період кваліфікації:
21.07.2021 13:17 - 04.08.2021 16:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник протягом 30 (тридцяти) календарних днів після фактичної поставки Товару та підписання Сторонами видаткової накладної на Товар перераховує на поточний рахунок Постачальника 100% ціни фактично поставленого Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
клейка стрічка
Кількість
3465 рулон
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль-7
На карті
клейка стрічка
Кількість
650 рулон
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський р-н, вул. Бориспіль-7
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТРІУМФ ПАК"
Оскарження: 28.07.2021 15:47 - 08.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34600884
-
Контактна особа:
Сергій Говорун +380674627676 govorun@triumph-pack.com.ua
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ ЗЕЛЕНА, будинок 12
Оскарження: 28.07.2021 15:47 - 08.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
43 783.60 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
39 880.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.07.2021 15:47
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАНТ-ПАК"
Оскарження: 04.08.2021 16:59 - 15.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39507222
-
Контактна особа:
Марина Донцова 380676395352 atlant39507222@ukr.net
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ЗАЛІСЬКА, будинок 26
Оскарження: 04.08.2021 16:59 - 15.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
45 753.15 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
40 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.08.2021 16:59
Відповіді на вимоги
10
Документи
24
Скарги
0