-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Клейка стрічка
Тендер Prozorro UA-2021-07-02-000643-a
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації.
Торги не відбулися
48 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 243.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 243.00 UAH
Період уточнення:
02.07.2021 10:34 - 10.07.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим