-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Драбина
Тендер Prozorro UA-2023-01-19-014689-a
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону (постанова КМУ від 30.12.2022 № 1495).
Торги не відбулися
8 786.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 43.93 UAH
Номер:
0f34717779e04873a7b476fcade9e7cb
Внутрішній номер закупівлі:
16657008
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-19-014689-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кохненко Євген Сергійович 380934947132 ye.kokhnenko@kbp.aero https://www.kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 786.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.01.2023 16:43 - 27.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2023 16:43 - 30.01.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 786.67 Драбина