-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Драбина
Оголошено тендер
10 544.00
UAH
Номер:
f4985793524c4080adf56e9d4aaf3a6e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-03-000398-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
10 544.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Драбина
Примітки:
Очікувана вартість визначено з врахуванням всіх податків та зборів Закупівля за постановою № 1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування:
03.01.2023 10:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 544.00 UAH