• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Люки чавунні

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації. Шановні партнери! ДП МА «Бориспіль» є постійним замовником публічних закупівель. Компанія активно співпрацює із електронною системою закупівель ProZorro. ProZorro разом з Командою Підтримки Реформ (RST) та Офісом розвитку МСП (SME.DO) при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запустили у тестовому режимі онлайн-платформу "ФАКТОРИНГ ХАБ". Наразі ДП МА «Бориспіль» є одним з перших учасників "пілотного" проекту у тестуванні "ФАКТОРИНГ ХАБУ" (далі - платформа) з боку замовників публічних закупівель. Бізнес зможе отримати на платформі пропозиції факторингового фінансування від всіх банків-учасників "пілотного” проекту та обрати найкращу. Платформа пропонує бізнесу послугу швидкого і зручного оформлення заявки на отримання факторингу в електронній формі для участі в публічних закупівлях системи PROZORRO. Основна перевага факторингу перед кредитуванням - відсутність вимоги по заставі, заставою виступає ваша дебіторська заборгованість на замовнику (тобто заборгованість ДП МА «Бориспіль»). На етапі “пілотного” проекту платформа працює безкоштовно для всіх учасників системи. Запрошуємо вашу компанію взяти участь скористатися послугою онлайн платформи та оформити заявку на отримання факторингу. Що потрібно: 1. Зареєструватись та ввести номер тендеру Prozorro на https://ufactoring.com/ 2. Залишити заявку. 3. Отримати пропозиції по факторинговому фінансуванню та обрати найкращу. В разі виникнення питань звернутись за телефоном: 0800330808. Будемо вдячні за ваш відгук та коментарі щодо користування послугою онлайн платформи “ФАКТОРИНГ ХАБ”. З повагою, ДП МА «Бориспіль»! Тендерна документація (з можливістю факторингу).

Завершена

96 707.50 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 484.00 UAH
Номер: 7fbbdc2deddc4c1fa9bde31c8ebc6fe0
Внутрішній номер закупівлі: 11676648
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-23-006961-b   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Контактна особа: Гришко Каріна Олексіївна 380442817182 k.hryshko@kbp.aero https://www.kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 96 707.50 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 484.00 UAH
Період уточнення: 23.09.2021 13:47 - 02.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 23.09.2021 13:47 - 12.10.2021 12:00
Аукціон: 13.10.2021 14:58 - 13.10.2021 15:27
Період кваліфікації: 13.10.2021 15:27 - 23.10.2021 10:38
Період завантаження договору: 23.10.2021 10:38 - 12.11.2021 10:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Люк чавунний
Код ДК 021:2015: 44423710-1 Каналізаційні люки
Кількість 10 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Люк чавунний
Код ДК 021:2015: 44423710-1 Каналізаційні люки
Кількість 10 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Люк чавунний
Код ДК 021:2015: 44423710-1 Каналізаційні люки
Кількість 10 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД ІНЖЕНЕРНИХ МАШИН"

Оскарження: 23.10.2021 10:38 - 02.11.2021 23:00
Початкова пропозиція 87 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
86 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2021 10:38
Відповіді на вимоги 10
Документи 39
Скарги 0
ТОВ "АКОРД"
Початкова пропозиція 95 299.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
86 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 7
Скарги 0
ТОВ СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ЛАТВІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХІМІМПЕКС"
Початкова пропозиція 96 690.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
96 690.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 19
Скарги 0

Контракти

Номер: b3c24a8b2e9d473f813d7e96e7f3b8bd
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-23-006961-b-b1
Постачальник: ТОВ "КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД ІНЖЕНЕРНИХ МАШИН"
Номер договору: 35.1-14/3.6-00020
Сума договору: 103 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 86 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.11.2021 00:00 - 31.07.2022 00:00
Дата підписання: 11.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір_№35.1-14_3.6-00020_від_11.11.2021.pdf
p7s
sign.p7s