-
Відкриті торги
-
КЕП
Люки чавунні
103 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
b3c24a8b2e9d473f813d7e96e7f3b8bd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-23-006961-b-b1
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Контактна особа:
Гришко Каріна Олексіївна 380442817182 k.hryshko@kbp.aero https://www.kbp.aero
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД ІНЖЕНЕРНИХ МАШИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42581966
-
Контактна особа:
Мельниченко Валентина 380975993824 ZAVODKZIM2018@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 04213, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНА, будинок 48-А, квартира 156
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Номер договору:
35.1-14/3.6-00020
Дата підписання:
11.11.2021 00:00
Період дії договору:
11.11.2021 00:00 - 31.07.2022 00:00
Сума договору:
103 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 17 300.00 UAH)
Оплачено:
103 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 17 300.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Люк чавунний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 30.06.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7
На карті
Люк чавунний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 30.06.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7
На карті
Люк чавунний
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10 шт.
Період постачання
до 30.06.2022
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7
На карті