• Відкриті торги
  • КЕП

Люки чавунні

Оголошено тендер

116 049.00 UAH
Номер: b1d0b4dc3a124680a50f941aa41b9cb7
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-16-008559-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Очікувана вартість: 116 049.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Люки чавунні
Примітки: Очікувана вартість визначено з врахуванням всіх податків та зборів.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 16.09.2021 14:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума116 049.00 UAH