• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Клейка стрічка

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації. Кількість Товару: 4 115 рул.

Торги не відбулися

48 500.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 243.00 UAH
Номер: c436c15e974f4a21b5ce1aefda621709
Внутрішній номер закупівлі: 11442758
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-09-004363-c   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Контактна особа: Зілько Тетяна Іванівна 044 2817993 t.zilko@kbp.aero https://www.kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 48 500.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 243.00 UAH
Період уточнення: 09.09.2021 11:40 - 18.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 09.09.2021 11:40 - 28.09.2021 12:00
Аукціон: 29.09.2021 15:26 - 29.09.2021 15:50
Період кваліфікації: 29.09.2021 15:50 - 13.10.2021 10:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
клейка стрічка
Код ДК 021:2015: 44424200-0 Клейкі стрічки
Кількість 3465 рулон
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
клейка стрічка
Код ДК 021:2015: 44424200-0 Клейкі стрічки
Кількість 650 рулон
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГРАНД-ФЛЕКС"

Оскарження: 06.10.2021 16:15 - 17.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 45 915.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 685.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.10.2021 16:15
Відповіді на вимоги 10
Документи 10
Скарги 0
ЛЕНТУМ ГРУПП ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ

Оскарження: 13.10.2021 10:39 - 24.10.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 45 705.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
45 705.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.10.2021 10:39
Відповіді на вимоги 10
Документи 24
Скарги 0