• Відкриті торги
  • КЕП

Клейка стрічка

Оголошено тендер

58 200.00 UAH
Номер: bce00a8609324bdbaeb84bbf55147f13
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-01-001686-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Очікувана вартість: 58 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Клейка стрічка
Примітки: Очікувана вартість визначено з врахуванням всіх податків та зборів.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 01.09.2021 15:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума58 200.00 UAH