-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Бетонні суміші».- ID: UA-2019-06-25-000061-b
- Дата створення : 25.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3512148
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали:...×-
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали: Євроруберойд).
- ID: UA-2019-01-22-001765-b
- Дата створення : 22.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3101309
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали – за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Бетонні вироби).- ID: UA-2019-01-08-000012-a
- Дата створення : 08.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2832687
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали – за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Бетонні суміші).- ID: UA-2019-01-08-000002-b
- Дата створення : 08.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2832685
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали - код CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Термоізоляційні матеріали)- ID: UA-2019-01-02-000070-a
- Дата створення : 02.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2822595
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали - код CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Цемент)- ID: UA-2019-01-02-000043-a
- Дата створення : 02.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2822333
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали - код CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Цегла)- ID: UA-2019-01-02-000014-c
- Дата створення : 02.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2821875
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Конструкційні матеріали – за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Цемент»- ID: UA-2018-09-03-001114-a
- Дата створення : 03.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2424543
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Бетонні суміші».- ID: UA-2018-07-11-001212-c
- Дата створення : 11.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2270224
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали:...×-
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали: Євроруберойд)
- ID: UA-2018-02-09-000489-c
- Дата створення : 09.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1768101
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали:...×-
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали: Євроруберойд)
- ID: UA-2018-02-06-000098-b
- Дата створення : 06.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1669976
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали:...×-
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали: Євроруберойд).
- ID: UA-2018-01-10-000278-b
- Дата створення : 10.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1652103
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали – за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Бітум та бітумні матер...×-
Конструкційні матеріали – за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Бітум та бітумні матеріали).
- ID: UA-2018-01-02-001366-a
- Дата створення : 02.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1536036
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали – за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Керамічні вироби).- ID: UA-2018-01-02-000351-b
- Дата створення : 02.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1535971
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали - код CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Термоізоляційні матеріали).- ID: UA-2018-01-02-000286-b
- Дата створення : 02.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1535790
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -