-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали – за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Цемент»
Тендер Prozorro UA-2018-09-03-001114-a
Детальний опис закупівлі наведено в тендерній документації затвердженої рішенням тендерного комітету комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради протокол №45-т/1/18 від «03» вересня 2018 року.
Завершена
42 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 425.00 UAH
мін. крок: 1% або 425.00 UAH
Номер:
46a6e0f7b27c4843ad5206ca1e830fc8
Внутрішній номер закупівлі:
2424543
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-03-001114-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357731
-
Адреса:
14027, Україна, Чернігівська обл., Чернігів, Академіка Павлова 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Дмитро Олександрович +380462608345 kpdesnatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
42 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
425.00 UAH
Період уточнення:
03.09.2018 14:44 - 09.09.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2018 14:44 - 19.09.2018 17:00
Аукціон:
20.09.2018 12:37 - 20.09.2018 13:04
Період кваліфікації:
20.09.2018 13:04 - 21.09.2018 13:10
Період завантаження договору:
20.09.2018 13:04 - 10.10.2018 13:04
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конструкційні матеріали – за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Цемент»
Кількість
12500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ СМЕНА
Оскарження: 20.09.2018 13:04 - 02.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38918728
-
Контактна особа:
Рубан Анна Іванівна +380955375548 smena17@ukr.net
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, Київ, вул. Ділова, будинок 5, корпус2
Оскарження: 20.09.2018 13:04 - 02.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
38 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
36 825.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.09.2018 13:10
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 050-313-22-62 cg.tender@epicentrk.com https://epicentrk.ua
-
Адреса:
02139, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Братиславська 11
Початкова пропозиція
39 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 248.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
ФОП Крутько Юрій Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2747304098
-
Контактна особа:
Крутько Юрій Миколайович +380632635411 krutyko@ukr.net
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, Чернігів, м. Чернігів, вул. 1-го Травня, буд.120
Початкова пропозиція
38 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 075.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
8cc5d2866053445099160103abe6d78a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-03-001114-a-a1
Постачальник:
ТОВ СМЕНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
38918728
-
Контактна особа:
Рубан Анна Іванівна +380955375548 smena17@ukr.net
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, Київ, вул. Ділова, будинок 5, корпус2
Номер договору:
114/2018
Сума договору:
36 825.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
02.10.2018 00:01
Статус:
Підписаний