-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали – за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Цемент»
Тендер Prozorro UA-2018-09-03-001114-a
Детальний опис закупівлі наведено в тендерній документації затвердженої рішенням тендерного комітету комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради протокол №45-т/1/18 від «03» вересня 2018 року.
Завершена
42 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 425.00 UAH
мін. крок: 1% або 425.00 UAH
Період уточнення:
03.09.2018 14:44 - 09.09.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим