-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Бетонні суміші».
Тендер Prozorro UA-2019-06-25-000061-b
Детальний опис закупівлі наведено в тендерній документації затвердженої рішенням тендерного комітету комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради протокол №22-т/1/19 від «25» червня 2019 року.
Завершена
110 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 100.00 UAH
Номер:
53c8ac2fd6b3441aab83c8f67e1d4215
Внутрішній номер закупівлі:
3512148
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-25-000061-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357731
-
Адреса:
14027, Україна, Чернігівська обл., Чернігів, Академіка Павлова 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Дмитро Олександрович +380462608345 kpdesnatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 100.00 UAH
Період уточнення:
25.06.2019 09:01 - 01.07.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2019 09:01 - 11.07.2019 09:00
Аукціон:
12.07.2019 11:29 - 12.07.2019 11:50
Період кваліфікації:
12.07.2019 11:50 - 15.07.2019 09:49
Період завантаження договору:
15.07.2019 09:47 - 04.08.2019 09:47
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Бетонні суміші»
Кількість
50 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КАЙЛАС УКРАЇНИ"
Оскарження: 12.07.2019 11:50 - 26.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41136496
-
Контактна особа:
Шкурат Сергій +380503848553 kailasukraine@gmail.com
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ГОНЧА, будинок 54, квартира 81
Оскарження: 12.07.2019 11:50 - 26.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
108 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
108 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.07.2019 09:47
Документи
17
Скарги
0
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БУДІНДУСТРІЯ"
Оскарження: 15.07.2019 09:47 - 26.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01349644
-
Контактна особа:
Соловйов Сергій Іванович 380462652274, 380462652274 s.soloviov@kovalska.com
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Індустріальна , буд. 11
Оскарження: 15.07.2019 09:47 - 26.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
110 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
110 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.07.2019 09:49
Документи
40
Скарги
0
Контракти
Номер:
0916a2736d6444bd915b897c16e4741d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-25-000061-b-a1
Постачальник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БУДІНДУСТРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01349644
-
Контактна особа:
Соловйов Сергій Іванович 380462652274, 380462652274 s.soloviov@kovalska.com
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Індустріальна , буд. 11
Номер договору:
30-07
Сума договору:
105 540.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
87 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
30.07.2019 00:00
Статус:
Виконаний