-
Відкриті торги
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Бетонні суміші».
Детальний опис закупівлі наведено в тендерній документації затвердженої рішенням тендерного комітету комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради протокол №22-т/1/19 від «25» червня 2019 року.
105 540.00
UAH з ПДВ
Номер:
0916a2736d6444bd915b897c16e4741d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-25-000061-b-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357731
-
Контактна особа:
Войтенко Дмитро Олександрович +380462608345 kpdesnatender@ukr.net
-
Адреса:
14027, Україна, Чернігівська обл., Чернігів, Академіка Павлова 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БУДІНДУСТРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01349644
-
Контактна особа:
Соловйов Сергій Іванович 380462652274, 380462652274 s.soloviov@kovalska.com
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Індустріальна , буд. 11
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Опис:
Детальний опис закупівлі наведено в тендерній документації затвердженої рішенням тендерного комітету комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради протокол №22-т/1/19 від «25» червня 2019 року.
Номер договору:
30-07
Дата підписання:
30.07.2019 00:00
Період дії договору:
30.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
105 540.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 17 590.00 UAH)
Оплачено:
83 904.30 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 984.05 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Бетонні суміші»
Кількість
50 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
c5589f0278e84839a4226d2cfe533f4e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись пунктом 3.2.4 Договору, згідно п. 5 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIIІ (надалі - Закон), Сторони дійшли до згоди змінити загальну суму Договору в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товару), і внести до нього такі зміни:
Викласти пункт 3.1 Договору в наступній редакції:
«3.1. Загальна сума Договору складається із суми вартості поставлених протягом строку дії Договору партій товару, та становить 105 540,00 грн. (Сто п'ять тисяч п'ятсот сорок гривень 00 коп.), в тому числі ПДВ 17 590,00 грн. (Сімнадцять тисяч п'ятсот дев'яносто гривень 00 коп.)».
У зв’язку зі зміною загальної суми Договору в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товару) викласти Додаток № 1 до Договору поставки № 30-07 від 30.07.2019 року, а саме Специфікація № 1 в новій редакції, що наведена в додатку № 1 до цієї Додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.07.2019 00:00
Статус:
Опубліковано