-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Бетонні суміші».
Тендер Prozorro UA-2019-06-25-000061-b
Детальний опис закупівлі наведено в тендерній документації затвердженої рішенням тендерного комітету комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради протокол №22-т/1/19 від «25» червня 2019 року.
Завершена
110 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 100.00 UAH
Період уточнення:
25.06.2019 09:01 - 01.07.2019 09:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим