-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали: Євроруберойд).
Тендер Prozorro UA-2019-01-22-001765-b
Завершена
780 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 800.00 UAH
Номер:
a535747e927545ce91769c5b1ecefa7d
Внутрішній номер закупівлі:
3101309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-22-001765-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357731
-
Адреса:
14027, Україна, Чернігівська обл., Чернігів, Академіка Павлова 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Дмитро Олександрович +380462608345 kpdesnatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
780 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 800.00 UAH
Період уточнення:
22.01.2019 13:45 - 28.01.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2019 13:45 - 07.02.2019 10:00
Аукціон:
08.02.2019 15:29 - 08.02.2019 16:26
Період кваліфікації:
08.02.2019 16:26 - 01.03.2019 08:27
Період завантаження договору:
22.02.2019 08:33 - 14.03.2019 08:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали: Євроруберойд)
Кількість
12000 метри квадратні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Техно-Трейд Опт
Оскарження: 19.02.2019 08:48 - 02.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40171524
-
Контактна особа:
Кримський Віктор Олександрович +380672427706 krum.ua85@ukr.net
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул.Музикальна 1
Оскарження: 19.02.2019 08:48 - 02.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
530 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
514 070.00 UAH з ПДВ
Документи
30
Скарги
0
ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "ПРОМЫШЛЕННО-СТРОИТЕЛЬНЫЙ ВОСТОК"
Оскарження: 19.02.2019 08:48 - 05.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33221471
-
Контактна особа:
ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "ПРОМЫШЛЕННО-СТРОИТЕЛЬНЫЙ ВОСТОК" +380504257425 zbut@prombudshid.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03039, г.Киев, пр-т. Краснозвездный, д.119
Оскарження: 19.02.2019 08:48 - 05.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
597 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
514 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.02.2019 08:33
Документи
39
Скарги
0
ТОВ "КАЙЛАС УКРАЇНИ"
Оскарження: 22.02.2019 08:33 - 12.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41136496
-
Контактна особа:
Шкурат Сергій +380503848553 kailasukraine@gmail.com
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ГОНЧА, будинок 54, квартира 81
Оскарження: 22.02.2019 08:33 - 12.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
660 036.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
514 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.03.2019 08:27
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "КОМПАНІЯ "МЕТАЛБУД""
×
-
Код ЄДРПОУ:
37566899
-
Контактна особа:
Юрій Новіков +380676091783,+380443792139 oblomaylo@gmail.com
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул. Івана Кудрі 38
Початкова пропозиція
640 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
515 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
ТОВ Склопластик
×
-
Код ЄДРПОУ:
23855885
-
Контактна особа:
Мікулін Олексій Євгенійович +380661444686 mikulin@i.ua
-
Адреса:
71116, Україна, Запорізька область, Бердянськ, вул. Донецька 1
Початкова пропозиція
599 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
516 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "ЗАВОД ОРЕОЛ - 1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35511654
-
Контактна особа:
Олексій Овсяницький +380504441561 efir@online.ua
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, місто Васильків, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 92
Початкова пропозиція
720 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
524 275.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Лисенко Ніла Григорівна 050-313-22-62 CG.TENDER@EPICENTRK.COM https://epicentrk.ua
-
Адреса:
Україна
Початкова пропозиція
582 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
529 890.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
30
Скарги
0
ТОВ Чернігівторг
×
-
Код ЄДРПОУ:
35687180
-
Контактна особа:
Рубан Анна Іванівна +380955375548 chernigivtorg17@ukr.net
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Ділова, будинок 5, корп. 2
Початкова пропозиція
695 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
530 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
72f90c0d05ad4618bda1abb326de4c7d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-22-001765-b-c2
Постачальник:
ТОВ "КАЙЛАС УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41136496
-
Контактна особа:
Шкурат Сергій +380503848553 kailasukraine@gmail.com
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ГОНЧА, будинок 54, квартира 81
Номер договору:
12-03
Сума договору:
514 874.88 UAH з ПДВ
Сума договору:
429 062.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
12.03.2019 00:01
Статус:
Виконаний