-
Відкриті торги
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали: Євроруберойд).
514 874.88
UAH з ПДВ
Номер:
72f90c0d05ad4618bda1abb326de4c7d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-22-001765-b-c2
Замовник:
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357731
-
Контактна особа:
Войтенко Дмитро Олександрович +380462608345 kpdesnatender@ukr.net
-
Адреса:
14027, Україна, Чернігівська обл., Чернігів, Академіка Павлова 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КАЙЛАС УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41136496
-
Контактна особа:
Шкурат Сергій +380503848553 kailasukraine@gmail.com
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ГОНЧА, будинок 54, квартира 81
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
12-03
Дата підписання:
12.03.2019 00:01
Період дії договору:
12.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
514 874.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 85 812.48 UAH)
Оплачено:
374 004.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 334.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали: Євроруберойд)
Кількість
9932 метри квадратні
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
97f9ed73172243aaa8c9acdab6fcbdef
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Керуючись пунктом 3.2.1 Договору, у зв’язку зі обґрунтованим та документально підтвердженим Постачальником коливанням ціни відповідного асортименту товару на ринку, згідно п. 2 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIIІ (надалі - Закон), Сторони дійшли до згоди збільшити ціну за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у зв’язку із коливанням ціни такого товару на ринку, та без збільшення загальної вартості Договору. Сторонами враховано, що у зв’язку з неможливістю збільшення загальної вартості Договору з вказаної підстави, збільшення ціни за одиницю товару супроводжується зменшенням обсягів закупівлі пропорційно такому збільшенню ціни.
2. У зв’язку із застосуванням п. 1 цієї Додаткової угоди Сторони домовились викласти Додаток № 1 до Договору поставки №12-03 від 12.03.2019 року, а саме Специфікація № 1 в новій редакції, що наведена в додатку № 1 до цієї Додаткової угоди.
3. У зв’язку із застосуванням п. 1 цієї Додаткової угоди, згідно п. 5 ч. 4 ст. 36 Закону Сторони домовились викласти п. 3.1 Договору у наступній редакції:
« 3.1. Загальна сума Договору складається із суми вартості поставлених протягом строку дії Договору партій товару, та становить 514 892,88 грн. (П'ятсот чотирнадцять тисяч вісімсот дев'яносто дві гривні 88 коп.), в тому числі ПДВ 85 815,48 грн. (Вісімдесят п'ять тисяч вісімсот п'ятнадцять гривень 48 коп.).
Номер додаткової угоди:
12-03
Дата внесення змін до договору:
14.03.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
bf274d3bc3e7462b85acaf05ca8e4be6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись пунктом 3.2.1 Договору, у зв’язку зі обґрунтованим та документально підтвердженим Постачальником коливанням ціни відповідного асортименту товару на ринку, згідно п. 2 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIIІ (надалі - Закон), Сторони дійшли до згоди збільшити ціну за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у зв’язку із коливанням ціни такого товару на ринку, та без збільшення загальної вартості Договору. Сторонами враховано, що у зв’язку з неможливістю збільшення загальної вартості Договору з вказаної підстави, збільшення ціни за одиницю товару супроводжується зменшенням обсягів закупівлі пропорційно такому збільшенню ціни.
У зв’язку із застосуванням п. 1 цієї Додаткової угоди Сторони домовились викласти Додаток № 1 до Договору поставки №12-03 від 12.03.2019 року, а саме Специфікація № 1 в новій редакції, що наведена в додатку № 1 до цієї Додаткової угоди.
У зв’язку із застосуванням п. 1 цієї Додаткової угоди, згідно п. 5 ч. 4 ст. 36 Закону Сторони домовились викласти п. 3.1 Договору у наступній редакції:
« 3.1. Загальна сума Договору складається із суми вартості поставлених протягом строку дії Договору партій товару, та становить 514 874,88 грн. (П'ятсот чотирнадцять тисяч вісімсот сімдесят чотири гривні 88 коп.), в тому числі ПДВ 85 812,48 грн. (Вісімдесят п'ять тисяч вісімсот дванадцять гривень 48 коп.).
Номер додаткової угоди:
12-03
Дата внесення змін до договору:
22.05.2019 00:00
Статус:
Опубліковано