-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали: Євроруберойд).
Тендер Prozorro UA-2019-01-22-001765-b
Завершена
780 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 800.00 UAH
Період уточнення:
22.01.2019 13:45 - 28.01.2019 10:00
Відповідь надана
щодо документації
Номер:
7e365c58503c45d2836bd929bafdbf7e
Дата опублікування:
23.01.2019 14:50
Опис:
Чи можливо змінити строк поставки товарів та обсяги партій, наприклад поставити весь товар за 2 місяці 2-3 партіями? Дякуємо
Відповідь:
Добрий день! Поставка товару здійснюється Постачальником партіями протягом всього року відповідно до попереднього замовлення Замовника, в якому визначається обсяг товару (кількість), ціна за одиницю товару, загальна ціна партії товару та інші умови. Орієнтовна кількість однієї поставки партії товару на місяць складає 1000-1500 м2. Тобто поставка всього об'єму товару протягом декількох місяців є неможливим.
Дата відповіді:
24.01.2019 08:35
Відповідь надана
Документація
Номер:
9dcd50e029c5474999be43132d7ffb17
Дата опублікування:
23.01.2019 10:25
Опис:
Добрий день! В тендерній документації зазначена вимога щодо подачі копії паспорту уповноваженої особи.
Які саме сторінки паспорту потрібні? Уточніть будь ласка.
Відповідь:
Добрий день! Учаснику необхідно надати копію паспорту уповноваженої (уповноважених) особи (осіб) на підписання документів пропозиції та/або договору або копія іншого документа, передбаченого статтею 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» від 20.11.2012 №5492-VI зі змінами. Паспорт на момент розкриття пропозиції повинен бути дійсний.
Копія документу подається згідно установленої форми, передбаченої Положенням «Про паспорт громадянина України» затвердженого Постановою Верховної Ради України від 26 червня 1992 року № 2503-XII «Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон».
Дата відповіді:
23.01.2019 11:15