• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали: Євроруберойд)

Детальний опис закупівлі наведено в тендерній документації затвердженої рішенням тендерного комітету комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради протокол №7-т/1/18 від «06» лютого 2018 року.

Торги відмінено

600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер: d120bd27ce30496781b71af00c43ddd6
Внутрішній номер закупівлі: 1669976
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-06-000098-b   
Замовник: Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради
Контактна особа: Войтенко Дмитро +380462608345 kpdesnatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 000.00 UAH
Період уточнення: 06.02.2018 10:55 - 12.02.2018 12:00
Період прийому пропозицій: 06.02.2018 10:55 - 22.02.2018 12:00
Аукціон: з 23.02.2018 13:13

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали: Євроруберойд)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 12000 метри квадратні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 14035, Україна, Чернігівська обл., Чернігів, Академіка Павлова, 13 На карті

Інформація про скасування

Номер: 3c97727156ec48859d1c90f69c79cb13
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Згідно п.2 ч.1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» торги відмінені у зв'язку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель. Протокольне рішення тендерного комітету №8-т/1/18 від 09 лютого 2018 року.
Дата опублікування: 09.02.2018 10:41
Статус:
Виконано