• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали: Євроруберойд).

Торги відмінено

600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер: f51c49301125436295800fee9b3dc890
Внутрішній номер закупівлі: 1652103
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-10-000278-b   
Замовник: Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради
Контактна особа: Войтенко Дмитро +380639638877 kpdesnatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 000.00 UAH
Період уточнення: 10.01.2018 10:40 - 16.01.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 10.01.2018 10:40 - 26.01.2018 17:00
Аукціон: 29.01.2018 15:26 - 29.01.2018 16:17
Період кваліфікації: з 29.01.2018 16:17

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали: Євроруберойд)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 12000 метри квадратні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 14035, Україна, Чернігівська обл., Чернігів, вул. Академіка Павлова, 13 На карті

Інформація про скасування

Номер: 0232229299c647c9a619c710976b8931
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Згідно пункту 2 частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата опублікування: 06.02.2018 09:06
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Техно-Трейд Опт
Початкова пропозиція 522 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
467 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 18
Скарги 0
ТОВ "ТЕХНОБУД-С"
Початкова пропозиція 573 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
468 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 36
Скарги 0
ТОВ Склопластик
Початкова пропозиція 516 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
488 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 15
Скарги 0
ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "ПРОМЫШЛЕННО-СТРОИТЕЛЬНЫЙ ВОСТОК"
Початкова пропозиція 576 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
546 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 52
Скарги 0
ТОВ "Епіцентр К"
Початкова пропозиція 581 460.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
551 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 18
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Перший дім"
Початкова пропозиція 584 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
568 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 35
Скарги 0
ТОВ Чернігівторг
Початкова пропозиція 598 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
592 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 19
Скарги 0