-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 (Покрівельні матеріали: Євроруберойд).
Тендер Prozorro UA-2018-01-10-000278-b
Торги відмінено
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2018 10:40 - 16.01.2018 17:00
Відповідь надана
Термін поставки
Номер:
645389db109b4681a6039bc83ab6239a
Дата опублікування:
10.01.2018 15:10
Опис:
Доброго дня! Вкажіть будь ласка термін поставки з дня отримання заявки. Дякую!
Відповідь:
Доброго дня! Термін поставки партії товару складає не більше ніж 3 робочі дні з моменту отримання заявки Замовлення. Дякуємо за запитання!
Дата відповіді:
10.01.2018 16:02
Відповідь надана
Поставка товару
Номер:
d833e86b74e546119ae646e87c389441
Дата опублікування:
10.01.2018 11:56
Опис:
Добрий день!
Чи можлива поставка товару однією або двома партіями?
Відповідь:
Добрий день! Поставка товару здійснюється Постачальником
лише партіями раз на місяць, орієнтовна кількість товару в партії складає 1000-1500 м2. Дякуємо за запитання!
Дата відповіді:
10.01.2018 12:56