-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Бетонні суміші».
Тендер Prozorro UA-2018-07-11-001212-c
Детальний опис закупівлі наведено в тендерній документації затвердженої рішенням тендерного комітету комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради протокол №29-т/1/18 від «11» липня 2018 року.
Завершена
80 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 800.00 UAH
Номер:
f336d2dd3b5347a79fde06a9096fe5c7
Внутрішній номер закупівлі:
2270224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-11-001212-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357731
-
Адреса:
14027, Україна, Чернігівська обл., Чернігів, Академіка Павлова 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Дмитро Олександрович +380462608345 kpdesnatender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
800.00 UAH
Період уточнення:
11.07.2018 15:46 - 17.07.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2018 15:46 - 27.07.2018 16:00
Аукціон:
30.07.2018 15:29 - 30.07.2018 15:50
Період кваліфікації:
30.07.2018 15:50 - 03.08.2018 15:25
Період завантаження договору:
30.07.2018 15:50 - 19.08.2018 15:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Бетонні суміші»
Кількість
50 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БУДІНДУСТРІЯ"
Оскарження: 30.07.2018 15:50 - 14.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01349644
-
Контактна особа:
Соловйов Сергій Іванович 380462652274, 380462652274 ssolovyov@budindustria.com.ua
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Індустріальна , буд. 11
Оскарження: 30.07.2018 15:50 - 14.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
77 940.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
77 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2018 15:25
Документи
41
Скарги
0
ТОВ Чернігівторг
×
-
Код ЄДРПОУ:
35687180
-
Контактна особа:
Рубан Анна Іванівна +380955375548 chernigivtorg17@ukr.net
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Ділова, будинок 5, корп. 2
Початкова пропозиція
77 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
77 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
8999b8edf2d84a6193a829ec2e4675fb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-11-001212-c-b1
Постачальник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БУДІНДУСТРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01349644
-
Контактна особа:
Соловйов Сергій Іванович 380462652274, 380462652274 ssolovyov@budindustria.com.ua
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Індустріальна , буд. 11
Номер договору:
96/2018
Сума договору:
77 940.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
14.08.2018 00:01
Статус:
Підписаний