-
Відкриті торги
-
КЕП
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Бетонні суміші».
Детальний опис закупівлі наведено в тендерній документації затвердженої рішенням тендерного комітету комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради протокол №29-т/1/18 від «11» липня 2018 року.
77 940.00
UAH з ПДВ
Номер:
8999b8edf2d84a6193a829ec2e4675fb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-11-001212-c-b1
Постачальник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БУДІНДУСТРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01349644
-
Контактна особа:
Соловйов Сергій Іванович 380462652274, 380462652274 ssolovyov@budindustria.com.ua
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Індустріальна , буд. 11
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Опис:
Детальний опис закупівлі наведено в тендерній документації затвердженої рішенням тендерного комітету комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради протокол №29-т/1/18 від «11» липня 2018 року.
Номер договору:
96/2018
Дата підписання:
14.08.2018 00:01
Період дії договору:
14.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
77 940.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 77 940.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конструкційні матеріали - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 «Бетонні суміші»
Кількість
50 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018