-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Салямі Варена 1с т/у 1/2, ковбаса Ятранчик н/к в/с 430г- ID: UA-2022-03-14-001280-c
- Дата створення : 14.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14359567
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ТЕРНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 02142307ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясопродукти (очікувана вартість на 2020 рік)- ID: UA-2019-11-25-000842-c
- Дата створення : 25.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4062765
відділ освіти ЄДРПОУ: 02142307ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясопродукти- ID: UA-2019-08-30-000393-c
- Дата створення : 30.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3730930
відділ освіти ЄДРПОУ: 02142307ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
М'ясопродукти- ID: UA-2019-08-30-000149-c
- Дата створення : 30.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3729737
відділ освіти ЄДРПОУ: 02142307ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясопродукти (очікувана вартість на 2019 рік)- ID: UA-2018-11-20-001995-c
- Дата створення : 20.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2815147
відділ освіти ЄДРПОУ: 02142307ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2018-10-10-000586-c
- Дата створення : 10.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2453326
відділ освіти ЄДРПОУ: 02142307ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мясопродукти- ID: UA-2017-11-28-001296-c
- Дата створення : 28.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1536277
відділ освіти ЄДРПОУ: 02142307ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
мясопродукти- ID: UA-2017-11-01-000027-b
- Дата створення : 01.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1388638
відділ освіти ЄДРПОУ: 02142307ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мясопродукти- ID: UA-2017-10-12-000563-b
- Дата створення : 12.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1270672
відділ освіти ЄДРПОУ: 02142307ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мясопродукти- ID: UA-2017-09-19-001185-c
- Дата створення : 19.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1203428
відділ освіти ЄДРПОУ: 02142307ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консерви та готові страви з м яса , м ясних субпродуктів чи крові- ID: UA-2017-08-11-000885-b
- Дата створення : 11.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1054633
відділ освіти ЄДРПОУ: 02142307ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Консерви та готові страви з мяса , мясних субпродуктів чи крові- ID: UA-2016-12-20-000321-b
- Дата створення : 20.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 535902
відділ освіти ЄДРПОУ: 02142307ДК 021:2015: 15131130-5 КовбасиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Консерви та готові страви з мяса, мясних субпродуктів чи крові- ID: UA-2016-10-26-000082-b
- Дата створення : 26.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 362938
відділ освіти ЄДРПОУ: 02142307ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -