-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мясопродукти
Тендер Prozorro UA-2017-10-12-000563-b
ковбаса варена в/г (типу молочна,лікарська)
Торги не відбулися
100 320.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 501.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 501.60 UAH
Номер:
8ae7b675a1534a7ba6c3f64e67cbfe56
Внутрішній номер закупівлі:
1270672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-12-000563-b
Замовник:
відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142307
-
Адреса:
50079, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Матросова 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бикова Оксана Петрівна 0564354343 tendertern@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
100 320.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
501.60 UAH
Період уточнення:
12.10.2017 11:04 - 20.10.2017 11:00
Період прийому пропозицій:
12.10.2017 11:04 - 30.10.2017 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ковбаса варена в/г
(типу молочна,лікарська)
Кількість
1672 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
50079, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, заклади освіти району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Алан
×
-
Код ЄДРПОУ:
24447183
-
Контактна особа:
Лисоченко Катерина Вікторівна +380673340305 ekaterina8648@gmail.com http://alan.ua/
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Стартова, 26
Початкова пропозиція
95 304.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
95 304.00 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0