-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Консерви та готові страви з мяса , мясних субпродуктів чи крові
Тендер Prozorro UA-2016-12-20-000321-b
Ковбаса варена вищого гатунку (типу молочна,лікарська)-6000кг Сосиски,сарделі вищого гатунку-5010 кг
Завершена
1 068 961.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 344.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 344.81 UAH
Номер:
204ee19a31e04926afacf06334f349f7
Внутрішній номер закупівлі:
535902
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-20-000321-b
Замовник:
відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142307
-
Адреса:
50079, УКРАЇНА, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Матросова 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бикова Оксана Петрівна 0564354343 tendertern@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15131130-5 КовбасиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 068 961.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 344.81 UAH
Період уточнення:
20.12.2016 10:08 - 28.12.2016 10:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2016 10:08 - 07.01.2017 10:00
Аукціон:
10.01.2017 13:57 - 10.01.2017 14:18
Період кваліфікації:
10.01.2017 14:18 - 20.01.2017 17:01
Період завантаження договору:
10.01.2017 14:18 - 30.01.2017 14:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбаса варена вищого гатунку (типу молочна,лікарська)-6000кг
Сосиски,сарделі вищого гатунку-5010 кг
×
-
ДК 016:2010:
10.13.1 Консерви та готові страви з м’яса, м’ясних субпродуктів чи крові
Кількість
11010 кілограм
Період постачання
01.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
50000, УКРАЇНА, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, заклади освіти району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Алан
Оскарження: 10.01.2017 14:18 - 31.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24447183
-
Контактна особа:
Лисоченко Катерина Вікторівна +380673340305 ekaterina8648@gmail.com http://alan.ua/
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Стартова, 26
Оскарження: 10.01.2017 14:18 - 31.01.2017 00:00
Початкова пропозиція
525 510.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
525 510.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.01.2017 17:01
Документи
31
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ АНГЕЛЕЙКО АЛЛА ВАЛЕНТИНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2385108023
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ АНГЕЛЕЙКО АЛЛА ВАЛЕНТИНІВНА +380677577705 fop.alla@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 50029, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ УФИМСЬКА, будинок 13, квартира 13
Початкова пропозиція
627 510.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
627 510.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
56
Скарги
0
Контракти
Номер:
eac10661200b4bd5b45042a38ff788e3
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-20-000321-b-b1
Постачальник:
ТОВ Алан
×
-
Код ЄДРПОУ:
24447183
-
Контактна особа:
Лисоченко Катерина Вікторівна +380673340305 ekaterina8648@gmail.com http://alan.ua/
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Стартова, 26
Номер договору:
48
Сума договору:
525 510.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.02.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
02.02.2017 10:00
Статус:
Підписаний