-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Консерви та готові страви з мяса , мясних субпродуктів чи крові
Тендер Prozorro UA-2016-12-20-000321-b
Ковбаса варена вищого гатунку (типу молочна,лікарська)-6000кг Сосиски,сарделі вищого гатунку-5010 кг
Завершена
1 068 961.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 344.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 344.81 UAH
Період оскарження:
20.12.2016 10:08 - 03.01.2017 00:00
Нічого не знайдено.