-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мясопродукти
Тендер Prozorro UA-2017-11-28-001296-c
Ковбаса варена вищого гатунку Сосиски, сарделі вищого гатунку
Завершена
2 065 660.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 328.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 328.30 UAH
Номер:
7fcbd9a964b24432967121827261fdbf
Внутрішній номер закупівлі:
1536277
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-28-001296-c
Замовник:
відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142307
-
Адреса:
50079, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Матросова 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бикова Оксана Петрівна 0564354343 tendertern@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 065 660.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 328.30 UAH
Період уточнення:
28.11.2017 11:39 - 05.12.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2017 11:39 - 15.12.2017 10:00
Аукціон:
18.12.2017 12:39 - 18.12.2017 13:00
Період кваліфікації:
18.12.2017 13:00 - 18.12.2017 16:30
Період завантаження договору:
18.12.2017 13:00 - 07.01.2018 13:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбаса варена вищого гатунку
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
9000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
50079, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, заклади освіти району
На карті
Сосиски, сарделі вищого гатунку
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
8000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
50079, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, заклади освіти району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Алан
Оскарження: 18.12.2017 13:00 - 29.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24447183
-
Контактна особа:
Лисоченко Катерина Вікторівна +380673340305 ekaterina8648@gmail.com http://alan.ua/
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Стартова, 26
Оскарження: 18.12.2017 13:00 - 29.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 022 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 022 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.12.2017 16:30
Документи
8
Скарги
0
ФОП Киюк Станіслав Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2748400456
-
Контактна особа:
Киюк Станіслав Михайлович +380503645000 stas-dp@live.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, дніпро, пров.Хорольський, 11
Початкова пропозиція
2 065 660.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 065 660.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e9264bab49e24779b8caada975dfe409
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-28-001296-c-b1
Постачальник:
ТОВ Алан
×
-
Код ЄДРПОУ:
24447183
-
Контактна особа:
Лисоченко Катерина Вікторівна +380673340305 ekaterina8648@gmail.com http://alan.ua/
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Стартова, 26
Номер договору:
1
Сума договору:
2 022 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
02.01.2018 09:00
Статус:
Підписаний