-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
мясопродукти
Тендер Prozorro UA-2017-11-01-000027-b
ковбаса варена в/г типу молочна,лікарська
Завершена
100 320.00
UAH з ПДВ
Номер:
32e6b7cd41dc40279afb7480392b4087
Внутрішній номер закупівлі:
1388638
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-01-000027-b
Замовник:
відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142307
-
Адреса:
50079, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Матросова 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бикова Оксана Петрівна 0564354343 tendertern@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
cт. 35, п. 4 Якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тедерній документації.
Очікувана вартість:
100 320.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ковбаса варена в/г
типу молочна,лікарська
Кількість
1672 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
50079, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, заклади освіти району
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ
Оскарження: 01.11.2017 09:44 - 12.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24447183
-
Контактна особа:
Крихта Володимир 056-777-18-45 trade@alan.dp.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Днiпропетровська область, ДНІПРО, вул. Стартова 26
Оскарження: 01.11.2017 09:44 - 12.11.2017 00:00
Ціна пропозиції
100 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2017 10:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4d4d009c9ab142fdbc9e7ff13e204116
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-01-000027-b-b1
Постачальник:
ТОВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24447183
-
Контактна особа:
Крихта Володимир 056-777-18-45 trade@alan.dp.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Днiпропетровська область, ДНІПРО, вул. Стартова 26
Номер договору:
529
Сума договору:
100 320.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
01.12.2017 09:00
Статус:
Підписаний