-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Мясопродукти
Тендер Prozorro UA-2017-09-19-001185-c
ковбаса варена в/г
Торги не відбулися
242 940.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 214.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 214.70 UAH
Номер:
2458ac6d076c46e0bd43e4799a1d3562
Внутрішній номер закупівлі:
1203428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-19-001185-c
Замовник:
відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142307
-
Адреса:
50079, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Матросова 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бикова Оксана Петрівна 0564354343 tendertern@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
242 940.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.09.2017 12:06 - 26.09.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2017 12:06 - 06.10.2017 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴242 940.00 мясопродукти