-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Консерви та готові страви з мяса, мясних субпродуктів чи крові
Тендер Prozorro UA-2016-10-26-000082-b
Ковбаса варена вищого гатунку
Завершена
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Номер:
cb7601cd8c4d46e1ae8c1340b828740a
Внутрішній номер закупівлі:
362938
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-26-000082-b
Замовник:
відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142307
-
Адреса:
50079, УКРАЇНА, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Матросова 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бикова Оксана Петрівна 0564354343 tendertern@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
850.00 UAH
Період уточнення:
26.10.2016 09:58 - 01.11.2016 10:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2016 09:58 - 11.11.2016 10:00
Аукціон:
14.11.2016 13:21 - 14.11.2016 13:42
Період кваліфікації:
14.11.2016 13:42 - 18.11.2016 13:19
Період завантаження договору:
14.11.2016 13:42 - 04.12.2016 13:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбаса варена вищого гатунку
×
-
ДК 016:2010:
10.13.1 Консерви та готові страви з м’яса, м’ясних субпродуктів чи крові
Кількість
1750 кілограм
Період постачання
30.11.2016 - 31.12.2016
Місце постачання
50079, УКРАЇНА, Днiпропетровська область, РАЙОНИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, Матросова 75
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ АНГЕЛЕЙКО АЛЛА ВАЛЕНТИНІВНА
Оскарження: 14.11.2016 13:42 - 29.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2385108023
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ АНГЕЛЕЙКО АЛЛА ВАЛЕНТИНІВНА +380677577705 fop.alla@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 50029, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ УФИМСЬКА, будинок 13, квартира 13
Оскарження: 14.11.2016 13:42 - 29.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
135 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
135 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2016 13:19
Документи
72
Скарги
0
ФОП Реут Андрій Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3068216459
-
Контактна особа:
Реут Андрій Олександрович +380982955216 reut.andreii@yandex.ru
-
Адреса:
50012, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця
Початкова пропозиція
166 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
166 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
ed745e00198b45be8628c8db8874d483
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-26-000082-b-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ АНГЕЛЕЙКО АЛЛА ВАЛЕНТИНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2385108023
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ АНГЕЛЕЙКО АЛЛА ВАЛЕНТИНІВНА +380677577705 fop.alla@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 50029, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ УФИМСЬКА, будинок 13, квартира 13
Номер договору:
428
Сума договору:
135 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.12.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Дата підписання:
01.12.2016 00:00
Статус:
Підписаний