-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга із забезпечення охорони Об’єктів Шепетівського комунального підприємства водопрові...×-
Послуга із забезпечення охорони Об’єктів Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства
- ID: UA-2026-01-06-002744-a
- Дата створення : 06.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27843098
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з надання централізованої охорони майна на Об'єктах з реагуванням наряду охор...- ID: UA-2025-12-29-002289-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27794653
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з надання централізованої охорони майна на Об’єктах з реагуванням наряду охорони- ID: UA-2025-02-03-007711-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24283329
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з надання централізованої охорони майна на Об’єктах та спостереження РСТС з реагув...×-
Послуга з надання централізованої охорони майна на Об’єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони
- ID: UA-2024-12-12-005994-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23643594
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга із забезпечення охорони Об’єктів Шепетівського комунального підприємства водопрові...×-
Послуга із забезпечення охорони Об’єктів Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства
- ID: UA-2024-12-11-014520-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23629122
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга із спостереження, обслуговування охоронної сигналізації та охорони об'єктів- ID: UA-2023-12-13-004940-a
- Дата створення : 13.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20036343
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Охоронні послуги (послуга із забезпечення охорони Об'єктів Шепетівського комунального...×-
Охоронні послуги (послуга із забезпечення охорони Об'єктів Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства)
- ID: UA-2023-12-12-011377-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20019152
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з надання централізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з р...×-
Послуга з надання централізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони
- ID: UA-2023-09-18-002860-a
- Дата створення : 18.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18995268
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з надання центалізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з ре...×-
Послуга з надання центалізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони
- ID: UA-2023-06-16-003718-a
- Дата створення : 16.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18128855
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Охоронні послуги (послуга із забезпечення охорони Об'єктів Шепетівського комунального...×-
Охоронні послуги (послуга із забезпечення охорони Об'єктів Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства)
- ID: UA-2023-01-09-001397-a
- Дата створення : 09.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16553801
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Послуга з надання центалізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з ре...×-
Послуга з надання центалізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони
- ID: UA-2022-12-29-006422-a
- Дата створення : 29.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16504012
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Охоронні послуги (послуга із забезпечення охорони Об'єктів Шепетівського комунального...×-
Охоронні послуги (послуга із забезпечення охорони Об'єктів Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства)
- ID: UA-2021-12-01-007668-c
- Дата створення : 01.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12801488
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з надання центалізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з ре...×-
Послуга з надання центалізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони
- ID: UA-2021-12-01-007381-c
- Дата створення : 01.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12800986
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга із спостереження, обслуговування охоронної сигналізації та охорони об'єктів- ID: UA-2020-12-17-001847-c
- Дата створення : 17.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7809864
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Охоронні послуги- ID: UA-2020-12-14-008230-c
- Дата створення : 14.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7728612
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -