-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга із спостереження, обслуговування охоронної сигналізації та охорони об'єктів
Тендер Prozorro UA-2023-12-13-004940-a
Закупівля послуг здійснюється у зв’язку з наявною потребою для забезпечення безперебійної діяльності Замовникав умовах воєнного стану, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 року №1178. ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКІВ З ВИЩОЮ ГРОШОВОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ НІЖ ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!!
Завершена
215 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 075.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 075.00 UAH
Номер:
baa6189c2d9e4192bddc65f8d0ff7197
Внутрішній номер закупівлі:
20036343
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-13-004940-a
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092503
-
Адреса:
30405, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Некрасова, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Павлюк +380971758683 shpvkg@ukr.net http://shkpvkg.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
215 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2023 10:57 - 18.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2023 10:57 - 21.12.2023 10:00
Період кваліфікації:
21.12.2023 10:03 - 22.12.2023 16:09
Період завантаження договору:
28.12.2023 00:00 - 07.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴215 000.00 Послуга із спостереження, обслуговування охоронної сигналізації та охорони об'єктів