-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга із спостереження, обслуговування охоронної сигналізації та охорони об'єктів
Оголошено тендер
215 000.00
UAH
Номер:
7aafd4bfa72d43cbade61d01b8a4685d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-12-002229-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092503
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, Шепетівка, вул. Некрасова, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092503
-
Адреса:
30405, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Некрасова, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
215 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга із спостереження, обслуговування охоронної сигналізації та охорони об'єктів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
12.12.2023 10:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума215 000.00 UAH