-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга із забезпечення охорони Об’єктів Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства
Тендер Prozorro UA-2024-12-11-014520-a
Закупівля послуги здійснюється у зв’язку з наявною потребою для забезпечення безперебійної діяльності Покупця в умовах воєнного стану, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 року №1178. ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКІВ З ВИЩОЮ ГРОШОВОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ НІЖ ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!! Закупівля проводиться Замовником для потреб 2025 року.
Завершена
430 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 150.00 UAH
Номер:
e65bc6e6fe2642d587202ef48f2d3570
Внутрішній номер закупівлі:
23629122
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-11-014520-a
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092503
-
Адреса:
30405, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Пісочна, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Павлюк +380971758683 shpvkg@ukr.net http://shkpvkg.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
430 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.12.2024 15:03 - 16.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2024 15:03 - 19.12.2024 09:00
Аукціон:
20.12.2024 13:51 - 20.12.2024 14:20
Період кваліфікації:
20.12.2024 14:20 - 25.12.2024 09:15
Період завантаження договору:
31.12.2024 00:00 - 10.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴430 000.00 Послуга із забезпечення охорони Об’єктів Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства