-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга із забезпечення охорони Об’єктів Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства
Тендер Prozorro UA-2024-12-11-014520-a
Закупівля послуги здійснюється у зв’язку з наявною потребою для забезпечення безперебійної діяльності Покупця в умовах воєнного стану, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 року №1178. ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКІВ З ВИЩОЮ ГРОШОВОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ НІЖ ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!! Закупівля проводиться Замовником для потреб 2025 року.
Завершена
430 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 150.00 UAH
Період оскарження:
11.12.2024 15:03 - 16.12.2024 00:00
Нічого не знайдено.