-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з надання центалізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони
Тендер Prozorro UA-2023-06-16-003718-a
Закупівля послуги здійснюється у зв’язку з наявною потребою для забезпечення безперебійної діяльності Покупця в умовах воєнного стану, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 року №1178. ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКІВ З ВИЩОЮ ГРОШОВОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ НІЖ ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!!!!
Завершена
15 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 75.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 75.00 UAH
Номер:
df25a128367c43ba921de60d7c2dd29c
Внутрішній номер закупівлі:
18128855
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-16-003718-a
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092503
-
Адреса:
30405, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Некрасова, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Павлюк +380971758683 shpvkg@ukr.net http://shkpvkg.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2023 10:55 - 21.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2023 10:55 - 24.06.2023 10:00
Період кваліфікації:
24.06.2023 10:01 - 26.06.2023 10:54
Період завантаження договору:
02.07.2023 00:00 - 12.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 000.00 Послуга з надання центалізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони