• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з надання центалізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони

Оголошено тендер

15 000.00 UAH
Номер: 1eb3495ae85945478816f9be15ff904f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-16-001513-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ШЕПЕТІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА
Замовник: ШЕПЕТІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА
Очікувана вартість: 15 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з надання центалізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони
Примітки: Закупівля послуги здійснюється у зв’язку з наявною потребою для забезпечення безперебійної діяльності Покупця в умовах воєнного стану, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 року №1178.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування: 16.06.2023 10:43

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з надання центалізованої охорони майна на Об'єктах та спостереження РСТС з реагуванням наряду охорони
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума15 000.00 UAH